BREAKING NEWS! Mamy listę uczestników!

Battlemaniak/ Maj 16, 2017/ News, Road to Modlin/ 0 comments

Z samego rana gruchnęła w MORTAL REALMS wiadomość – oficjalne info(!), że do pierwszego historycznego turnieju zgłosiły się następujące rasy/drużyny:

Stormcast Eternals 5
Sylvaneth 4
Chaos 3
Skaven 2
Khorne 2
Order 2
Flesh Eater Courts 2
Nurgle 2
Destruction 2
Death
Moonclan
Seraphon
Tzeentch

 

Nie jest zaskoczeniem tak duża liczba popularnych SCE, ale może zastanawiać tak niska frekwencja Demonów Tzeentcha. Stare poczciwe Enty w sile czterech przedstawicieli będą starały się zalesić cały turniej, ale czy  Destruction im na to pozwolą?? Na pewno cieszy (przynajmniej mnie), że pojawi się tam Death, gdyż zacieram ręce na potencjalne starcie ze „śmiercią”.
Ciekawe też jest zestawienie Chaos’ów, czy będzie to morderczy combo, może jakieś cccccc-combo? Zapewne popularny z Warszawskich rozgrywek „Papa Nurgle” jest jednym z Nurgli, więc uważajcie na niego 😉
Ptaszki ćwierkają również, że z południa nadciągają mocne Skaveny.

Który z dowódców okaże się najlepszym strategiem, który będzie miał na koncie najwięcej zabitych jednostek, czy Khorn’y dobiegną do przeciwników i zaleją ich mortalami? Czy Stormcaści będą używali na potęgę swojego semi-deep strike’ów?
A na koniec, kto okaże się zwycięzcą turnieju? Wszystkiego dowiemy się już niebawem bowiem zostało już TYLKO 12 dni!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*