Konkurs!

Battlemaniak/ Czerwiec 29, 2017/ News/ 0 comments

Być może jest wśród nas ktoś kto lubi „dopieścić” swoje modele odpowiednią kolorystyką, techniką lub oryginalnym pomysłem. Jeśli tak to polecam wziąć udział w konkursie organizowanym przez warszawski sklep Figurkowe Gry Bitewne (aka FGB).

Zabawa startuje od 1 lipca. Termin przyjmowania zgłoszeń to 31 sierpnia.
W puli nagród przygotowaliśmy gadżety i upomnki z naszej skrzyni skarbów, a dla zwyciezcy będzie coś naprawdę wyjątkowego – bon na zakupy do FGB na 500 złotych*!
Warunkiem uczestnictwa w konkursie i jednocześnie zgłoszeniem pracy jest kupiony w FGB zestaw (blister, pudełko) figurek! Każda osoba chcąca wziąć udział w konkursie, będzie mogła zadeklarować uczestnictwo w momencie zakupu w naszym sklepie stacjonarnym!

*Wartość bonu dotyczy cen katalogowych, i nie łączy się z promocjami obowiązującymi w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym.”

Właśnie na taki konkurs czekałem! Uważam, że jest to świetna inicjatywa. Tym samym FGB rzuciło wyzwanie innym sklepom. Nam, amatorom szeroko pojętego plastiku, pozostaje tylko zacierać ręcę czy worek z konkursami się otworzył czy też to tylko spontaniczny ruch, jednego sklepu/klubu, który dba o  rozwój (i słusznie!).
Oczywiście znajdzie się jeden z drugim, który powie, że oni przecież na tym zarabiają. Tak! Zgadza się, zarabiają i chwała im za to, że robią to w taki sposób. Dlaczego za swoje kreatywne podejście mieli by nie dostać wynagrodzenia? A Ty nie chciałbyś? Nawet jesli Twoja odpowiedź była by czystym trollingiem w postaci „nie”, to FGB także ma na to konkretną odpowiedź:

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla was wyjątkową ofertę na duże boxy*: Startery, zestawy Start Collecting, duże monstra i pojazdy oraz gry planszowe (Silver Tower, Shadows over Hammerhall, Blood Bowl, Burning of Prospero, Betrayal at Calth, Gangs of Commorragh, Gorechosen). Wszystko to z rabatem 20% (dla posiadaczy karty klubowej 25%).

*w przypadku wątpliwości czy wasz wymarzony zestaw łapie się na promocję, prosimy o wiadomość przez facebooka lub mailowo (sklep@fgb.club) 🙂 „

No i co teraz? Nic tylko brać i brać udział w konkursie. Tym bardziej, że nagroda jest naprawdę sensowna.
W sumie nie wiem po co to napisałem, mogłem sam coś kupić i pomalować, wygrać i cieszyć się z wygranej, no ale…taki już jestem. Brać, korzystać, propagować i czerpać radość ze wspólnej zabawy! 😀

Co prawda wszyscy czekamy na Generla’s Handbooka 2017, ale czasem nie sposób odmówic tym wspaniałym modelom. Ehh…

Źródło: FGB

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*