„Gimmie more, gimmie more!” – nowe zestawy do upiększania modeli na horyzoncie

Battlemaniak/ Sierpień 7, 2017/ News/ 0 comments

„Skulls for the Skull throne!” i nie tylko. GamesWorkshop ogłosił wczoraj, iż za niedługo, a konkretnie „w przyszłym tygodniu” możemy spodziewać się możliwości zamówienia pre-order’ów. Dokładnie chodzi o zestawy zawierające nawet 340(!) czaszek wszelakiej maści. Demony, potwory, nie zabraknie tez szerokiego wyboru śmiertelnych istot 🙂 How cool is that?!
Będzie tego tyle, że naprawdę zbudowanie tronu z czaszek będzie w zasięgu ręki. Oczywiście, jeśli nie będziemy chcięli wszystkiego wykorzystywać na raz, zostawia nam to spory wahlarz możliwości wykorzystania ich na podstawkach naszej armii.
Jakieś trzy miesiące temu sam zastanawiałem się czy jest w ogóle taki zestaw. Jest tego na prawdę sporo. Zacieram ręcę 😀

Dość o czaszkach, pora na coś dla miłośników fauny i flory.
„The Citadel Vines and Barbed Bracken are among our most innovative scenery kits yet.”
Co takiego mają przez to na myśli? Ano to, że standardowo jest to produkt „highly detailed”, który można wyginać, owijać wokół innych scenerii, cuda nie widy robić, tylko po to, aby dodać naszym modelom niepowtarzalnego wyglądu. To dość ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla tych z nas, którym czasu wiecznie za mało na hobby. Zamiast tworzyć z drucików, kabelków gąbeczek i listeczków własne wzory, od teraz bedziemy mogli korzystać z dobrodziejstw GW. Pytanie pozostaje tylko ile nas to będzie kosztowało. Na szczęście dowiemy się już niebawem.

Przykład wykorzystania:

Może nie jest to AoS, ale skoro w WH40k pojawiają się takie zestawy jak ten poniżej….to moooooże…mooooże…do Mortal Realms też zaczniemy dostawać więcej „upiększaczy”.
Amatorzy wszelakich konwersji na pewno dostaną sporo narzędzi do popisu 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*