General’s War #6 pod koniec sierpnia!

Battlemaniak/ Sierpień 8, 2017/ News/ 0 comments

 

W imieniu Klubu Adeptus Mechanicus oraz własnym zapraszam na szóstą  odsłonę turnieju Age of Sigmar General’s War 6

Turniej odbędzie się 27.08.2017, w siedzibie klubu Adeptus Mechanicus Warszawa, Al.Krakowska 110/114 (google maps) teren Airbus Military EADS PZL. (na bramie mówimy, że kierujemy się do firmy Kromlech) Jest możliwość zaparkowania na terenie PZL. Poniżej mapka wskazująca budynek klubu:

Tradycyjnie dla pierwszej trójki przewidziane są upominki, które sponsorują:

Kromlech

 oraz

FGB

W co gramy:

Gramy w Age of Sigmar! na zasadach „Pitched Battles” oficjalnego General’s Handbooka, Battletomów i FAQ. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery nowej edycji, więc zagramy zgodnie z zasadami dotychczas obowiązującymi.

Rozpiski przygotowujemy korzystajac z oficjanlych aplikacji na 2000pkt !!!!

Obaj gracze mają prawo do sprawdzenia rozpiski oponenta przed rozpoczęciem gry. Obowiązkowo posiadamy ze sobą wydrukowaną rozpiskę! Rozpiski wysyłamy też wcześniej razem ze zgłoszeniem na adres: unclekyoshi@gmail.com. Gramy losowe 3 różne scenariuszy z General’s Handbook, każda runda trwa trwa 2,5 godziny. W przypadku skończenia się czasu, liczy się punktacja zastana w chwili “wybicia gongu”. W przypadku nie podania punktacji po zakończeniu czasu wpisany zostanie remis. Nie gramy o złote kalesony, chodzi o zapewnienie równych i sprawiedliwych warunków dla wszystkich graczy.

Punktacja:

Major victory – 20 – 0
Minor victory – 15  – 5
Remis – 10 – 10
Walkower = 15 – 0

Pomalowana w 100% armia = +2 punkty

Ankieta dotycząca dodatkowej punktacji zakończyła się remisem. Jako organizator aby tym razem zagrać czysto podręcznikowo. Nie będziemy doliczać punktów za zabite jednostki do wyniku bitwy.

Czym gramy:

Nie gramy ziemniakami! Zdając sobie sprawę, że jest to tylko hobby i nie wymagamy pełnego WYSIWYG, dopuszczalne są proxy w granicach zdrowego rozsądku, dopuszczane są modele Forge World oraz modele konwertowane. Pełne malowanie armii nie jest wymagane, ale gracz, który takowe wykonał, na starcie turnieju otrzymuje 2 dodatkowe punkty. Wymagane są własne przybory do grania – kostki, miarka, rozpiska, warscrolle. W przypadku przygotowania własnych terenów użytkowych typu Sylvaneth Wyldwood, trzeba zachować oryginalne rozmiary.

Plan dnia:

Przygotowanie i rejestracja 09.30-10.00
Pierwsza bitwa: 10.00 – 12.30
Druga bitwa: 12.45 – 15.15
Trzecia bitwa: 15.45 – 18.15
Wręczenia nagród

Zapisy:

Zapisujemy się przesyłając zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem, nazwą armii oraz poniższą klauzulą na adres mailowy unclekyoshi@gmail.com.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji turnieju General’s War #6 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

Obowiązuje wpisowe: 25pln

Przedpłata na konto:

10 1020 5561 0000 3902 0001 1585 – Jan Mejor; koniecznie z dopiskiem GW6 – Imię i Nazwisko

Dokonanie przedpłaty zaklepuje miejsce w przypadku dużej liczby graczy. W przeciwnym wypadku decyduje kolejność zgłoszeń. 

Rozpiskę należy wysłać obowiązkowo przed lub w trakcie turnieju na wyżej podany adres. Rozpiski wysłane przed turniejem będą wydrukowane przez organizatora. Nieprzesłanie rozpiski oznacza 15-0 we wszystkich rozegranych bitwach. A tak poważnie to po prostu ludzie są ciekawi Waszych pomysłów na armie i naprawdę fajnie to wygląda w relacjach.

W przypadku nieparzystej liczby graczy, lub wyczerpania limitu 20 miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz przedpłat. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone.


Zachęcamy do odwiedzin Wydarzenia utworzonego na Facebook’u.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*