General’s War #6 – Podsumowanie

Battlemaniak/ Sierpień 30, 2017/ Relacje/ 0 comments

W miniony weekend odbył się kolejny jednodniowy turniej z cyklu General’s War pod banderą warszawskiego klubu AdMech. Tym razem niestety wyższe okoliczności sprawiły, iż osobiście nie mogłem się stawić do walki czego bardzo żałuję bowiem chciałem godnie pożegnać się z rozpiskami pod pierwsza edycję General’s Handbook’a. Mówi się trudno i żyje się dalej, tym bardziej, że sam turniej dostarczył wiele emocji.

Debiutująca na turniejowej scenie armia Kharadorn Overlords nie zwojowała za wiele ostatecznie plasując się na przedostatniej pozycji. Trzymamy natomiast kciuki, aby następnym razem poszło lepiej! Im więcej różnych armii/rozpisek tym lepiej.
Nieco zaskakująca jest pozycja Adriana, który z reguły plasował się w ścisłej czołówce. O ile na papierze 4 miejsce nie jest złe, kierując wzrok na tabelę wszystko staje się jasne. W TOP 3 mamy rekordową chyba ilość 6 graczy! Tego jeszcze nie było.

Trzecie miejsce „Papy Nurgla” (Mistrza Polski – Modlin ’17) również możemy zaliczyć do grona „niespodzianek”. Natomiast zdecydowanie nie można zaliczyć do nich zwycięzcy – Rafała, który mocnym uderzeniem przypieczętował swoją dominację podczas niedzielnego turnieju. Serdeczne gratulacje fenomenalnego występu!

Oczywiście podsumowanie nie odbyło by się bez kilku słów od samego organizatora:

General’s War #6 zakończone. Kolejny generał zgarnął trofeum. Rafał Misiukiewicz ze swoimi „żelaznymi pięściami” – Gratulacje. Tym razem graliśmy RAW ze starego podręcznika, bez liczenia punktów za pokonane jednostki wroga. Wyszło z tego godne pożegnanie starej edycji. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich za przednią zabawę. Następny w październiku!

Zdjęcia autorstwa Janka (organizatora) możesz zobaczyć pod tym linkiem.

Końcowa tabela przedstawia się następująco:

Rozpiski:

KubaSlabicki JakubPiekartVanguard2k JanekJanowski JasiekPacanowski Krzysztof Wlodarczyk – GW6 KrzysztofOcioszyńskiIronjawz2k MortalNurgle2000 RafalMisiukiewicz Złosiej

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*