General’s War #9: Champion will be crowned!

UncleKyoshi/ Listopad 28, 2017/ General's War, Matched Play, News, Turnieje/ 0 comments

9 grudnia w siedzibie klubu Adeptus Mechanicus w Warszawie ostatni w tym roku General’s War

Turniej odbędzie się 9.12.2017, w siedzibie klubu Adeptus Mechanicus Warszawa, Al.Krakowska 110/114 (google maps) teren Airbus Military EADS PZL. (na bramie mówimy, że kierujemy się do firmy Kromlech) Jest możliwość zaparkowania na terenie PZL. Poniżej mapka wskazująca budynek klubu:

Dla pierwszej trójki przewidziane są upominki, które sponsorują:

Kromlech

 FGB

oraz

Ponadto: Champion will be crowned!

Podsumowanie całorocznego rankingu General’s War, wyłonienie i nagrodzenie tegorocznego mistrza pucharem oraz nagrodą rzeczową.

 

W co gramy:

Gramy w Age of Sigmar! na zasadach „matched play” oficjalnego General’s Handbooka 2017, Battletomów i FAQ.

Rozpiski przygotowujemy korzystając z oficjalnych aplikacji  zgodnie z ustaleniami ankiety na 2tys – Battlehost !!!!

Obaj gracze mają prawo do sprawdzenia rozpiski oponenta przed rozpoczęciem gry. Obowiązkowo posiadamy ze sobą wydrukowaną rozpiskę! Command Trait’y, artefakty, czary i modlitwy należy określić w rozpisce i nie można ich zmieniać w czasie turnieju. Rozpiski wysyłamy też wcześniej razem ze zgłoszeniem na adres: unclekyoshi@gmail.com.

Gramy  3  scenariuszy z General’s Handbook 2017:

  • Scorched Earth
  • Duality of Death
  • Total Conquest

 Każda runda trwa trwa 2,5 godziny. W przypadku skończenia się czasu, liczy się punktacja zastana w chwili “wybicia gongu”. W przypadku nie podania punktacji po zakończeniu czasu wpisany zostanie remis. Nie gramy o złote kalesony, chodzi o zapewnienie równych i sprawiedliwych warunków dla wszystkich graczy.

Punktacja:

Major victory – 10 punktów
Minor victory – 8 punktów
Remis – 5 punktów
Minor loss – 2 punkty
Major loss – 0 punktów
Walkower – 8:0

Pomalowana armia = 0-4 punkty

spełnienie powyższego warunku z podstawkami = 2 punkty

Posiadanie wydrukowanej rozpiski, własnej miarki, warscrolli, kości = 2 punkty

 

Dla celu rozstrzygnięcia remisów w końcowej punktacji liczymy też punkty za zabite pełne oddziały przeciwnika.

Czym gramy:

Nie gramy ziemniakami! Zdając sobie sprawę, że jest to tylko hobby i nie wymagamy pełnego WYSIWYG, dopuszczalne są proxy w granicach zdrowego rozsądku, dopuszczane są modele Forge World oraz modele konwertowane. Pełne malowanie armii nie jest wymagane, ale gracz, który takowe wykonał, na starcie turnieju otrzymuje 2 dodatkowe punkty. Wymagane są własne przybory do grania – kostki, miarka, rozpiska, warscrolle. W przypadku przygotowania własnych terenów użytkowych typu Sylvaneth Wyldwood, trzeba zachować oryginalne rozmiary.

Plan dnia:

Przygotowanie i rejestracja 09.30-10.00
Pierwsza bitwa: 10.00 – 12.30
Druga bitwa: 12.45 – 15.15
Trzecia bitwa: 15.45 – 18.15
Wręczenia nagród

Zapisy:

Zapisujemy się przesyłając zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem, nazwą armii oraz poniższą klauzulą na adres mailowy unclekyoshi@gmail.com.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji turnieju General’s War #6 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 

Obowiązuje wpisowe: 30 pln

Przedpłata na konto:

10 1020 5561 0000 3902 0001 1585 – Jan Mejor; koniecznie z dopiskiem GW9 – Imię i Nazwisko

Dokonanie przedpłaty zaklepuje miejsce w przypadku dużej liczby graczy. W przeciwnym wypadku decyduje kolejność zgłoszeń. 

Rozpiskę należy wysłać obowiązkowo przed lub w trakcie turnieju na wyżej podany adres. Ludzie są ciekawi Waszych pomysłów na armie i naprawdę fajnie to wygląda w relacjach jak możemy podać kto czym grał.

W przypadku nieparzystej liczby graczy, lub wyczerpania limitu 22 miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz przedpłat. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*