General’s War X – wyniki

UncleKyoshi/ Styczeń 29, 2018/ General's War, Matched Play, News, Relacje, Rozpiski, Turnieje/ 4 comments

General’s War X już za nami. Wszystkie kości zostały rzucone, dźwięk rozwijanych i zwijanych miarek ucichł, nagrody zostały rozdane. Powoli dochodzimy do siebie w deszczowy Poniedziałek, uff, działo się.

Gorące podziękowania dla organizatorów Jana Mejora, Janka Janowskiego oraz Mariusza Zalwowskiego (Merfolk) bez których nie moglibyśmy przeżyć tylu emocji, oraz zostać obdarowanym tyloma nagrodami. Chapeau bas Panowie! Nie mogę się doczekać kolejnej odsłony General’s War, ponieważ pojawiło się sporo nowych graczy i dzięki temu mamy możliwość mierzenia się z tak różnymi armiami. Poza tym, „lepiej jak jest więcej” 🙂

Ten post będzie uzupełniany o kolejne informacje w najbliższych dniach. Dlatego sugeruje trzymać rekę na pulsie bo informacji będzie sporo. Na razie tabela z punktami i pamiątkowe zdjęcie:

Dla przypomnienia wszystkie rozpiski znajdziesz tutaj.

 

Wyniki z kolejnych rund. 

Runda 1 to pary ustawione wg. zespołów. Tak aby gracze z lokalnych klubów nie trafili na siebie. Na stole 1, przed kamerami zagrali Ardian oraz Marcin.

Runda 2. Już było widać kto tu będzie grał o pierwsze miejsca. Utrzymaliśmy jednak plan i pary w dniu  głównie po drużynach.

Runda 3. W trzeciej rundzie nie było już opcji. Trafił się „bratni” pojedynek pomiędzy Marcinem i Rafałem. Rafał wyszedł z niego zwycięsko i ostatecznie wygrał cały turniej.

Runda 4. Pierwszy mecz po przerwie. Niektórzy to mocno zmęczeni byli. Ale daliśmy radę.

Runda 5 – finałowa. Znaliśmy już zwycięzce konkursu na najładniejszą armię, więc wskoczył na stół 1 pochwalić się modelami przed kamerą a Mi przypadło w udziale zastąpienie Jacka, który musiał ruszać w drogę powrotną. Zagrać na własnym turnieju – to jest coś!

No i obiecane wcześniej zdjęcia z turnieju w wykonaniu Michała Pe. Tutaj prezentacja wybranych ujęć z naszymi ukochanymi figsami a pełny album dostępny jest tutaj.

This slideshow requires JavaScript.

4 Comments

  1. Zdjęcie wspólne jest super! Wygląda to na bardzo udaną imprezę.

  2. Gdzie obiecane fotki? 😀

    1. A właśnie dodałem 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*