Dread Solstice – zagraj z nami!

Jajan/ Luty 15, 2018/ Kampania Dread Solstice, Matched Play, Narrative Play, News, Open play, Path to Glory, Turnieje/ 0 comments

Rozpoczyna się globalna kampania w Age of Sigmar – Dread Solstice!

Organizowana centralnie przez Games Workshop kampania rozgrywana będzie w każdym domu gracza AoS, sklepie figurkowym i klubie na całym świecie. A Ty masz również szansę rozegrania jej z Battlemanią!

Jak to działa?

  1. Umawiasz się z przeciwnikiem na bitwę. Możesz to zrobić osobiście, przyjść do klubu w jeden z dni otwarcia albo napisz do mnie (Janek Janowski), a ja zagram z Tobą w Skirmisha, Narrative Play albo zaproponuję Ci gracza, który może być chętny by z Tobą zagrać.
  2. Przychodzicie świetnie się bawić grając w Age of Sigmar. Jeżeli chcecie zagrać w innym dniu niż zaproponowane poniżej to również koniecznie napiszcie.
  3. Zgłaszacie do mnie wynik bitwy. Wygrany gracz może wybrać na jaką opcję wykorzysta swój głos w tygodniowym dylemacie.

Gdzie? Kampanię organizujemy na ulicy Chmielnej 122 w Warszawie w „Gentelman’s Club”.

Kiedy? Kampania już się rozpoczęła! Możesz bez problemów przychodzić we środy i czwartki w godzinach 17-22. Oprócz tego możesz dogadać dowolny inny dzień – napisz na FB do mnie (Janek Janowski), a na pewno ustalimy dogodny termin. Pamiętaj, że kampania trwa równo 6 tygodni i kończy się 29 marca!

Za ile? Wejście do klubu kosztuje jednorazowo 10zł. Ale ponieważ kampania planowana jest na 6 tygodni przygotowaliśmy specjalną ofertę dla graczy wyjątkowo zaangażowanych: możesz zapłacić jednorazowo 50zł i uczestniczyć w kampanii przez cały czas nie dopłacając więcej za wejścia.

Niespodzianka! Dla graczy, którzy zakupią wejście na całą kampanię otrzymają specjalnie przygotowany Starter Pack! W jego składzie znajdziecie wyjątkowe gadżety powiązane z Malign Portents lub kostki, farbki czy pędzle.

W co? W Age of Sigmar! Czy narzucamy konkretny format? Absolutnie nie! Masz ochotę zagrać z przeciwnikiem bitwę na 2000pkt trenując przez turniejem? Może dopiero rozpoczynasz przygodę i chciałbyś zagrać w Skirmisha? A może interesuje Cię narracja lub open play? W naszej kampanii możesz zagrać to w co masz ochotę! Preferujemy świeżutkie zasady Malign Portents.

Ale po co? Zasady kampanii co tydzień postawią przed światową społecznością wyjątkowy problem i trzy możliwe wyjścia. Każdy gracz podczas tego tygodnia otrzymuje jeden głos za każde zwycięstwo w bitwie, lub za pomalowany w trakcie kampanii oddział. Zebrane głosy oddajesz na wybraną opcję i masz wpływ na rozwój kampanii na całym świecie!

Potrzebujesz więcej motywacji? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nagrody dla tych, którzy na koniec kampanii zbiorą z nami najwięcej głosów! Dla najlepszych trzech graczy czekają boxy do Age of Sigmar!

To nie wszystko!

  1. Zgłaszasz nam, że będziesz malować konkretne modele w ramach naszej kampanii.
  2. Pokazujesz nam te modele pomalowane przed końcem kampanii.
  3. Za każdy pomalowany Warscroll otrzymujesz jeden głos do oddania w danym tygodniu!

Czujesz się zmotywowany? Łap za figurki i zagraj z nami, nawet jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*