Daughters of Khaine – The Shadow Queen

Battlemaniak/ Luty 18, 2018/ New Releases, News/ 0 comments

Games Workshop nie ma litości dla przeciętnych zjadaczy chleba. Najnowsze doniesienia ze świata Warhammera są…powiedzmy, że podkręcają tempo pociągu promocyjnego Daughter of Khaine.

Do rzeczy zatem. Morathi jest jedną z najbardziej wytrwałych spośród ocalałych, która została uratowana nie przez patronat boga czy wniebowstąpienia samego bóstwa, ale przez czystą, wściekłą determinację, wyczołgując się z brzucha Slaanesh’a i zakładając nowy kult Khaine’a w Mortal Realms. Wkrótce będziesz mógł zamówić ten model i (już niedługo) umieścić go na polu bitwy:

Nieco więcej dla oka:

Przyznaje, że absolutnie nie byłem zainteresowany tą nacją, ale GW robi wszystko co może, aby tacy jak ja złamali się pod wpływem tych…pięknych modeli, aaaaaa, chce je wszystkie! 😀

Sam wygląd to nie wszystko prawda? Morathi jest obdarzona znaczącą siłą fizyczną, gdy zmienia się z mistrza magii i taktyka, w zabójcę walczącą na własną rękę. Ciekawe jakie staty, huh? 😉 Nie mogę doczekać się jej warscrolla, bo wygląda zacnie.

Podczas bitwy będziesz potrzebować obu modeli do korzystania z Morathi! Jednakże, nie musisz się obawiać, są w tym samym zestawie! WOW! Szczerze….nie spodziewałem się takiego podejścia, szanuję bardzo. Podczas, gdy każdą grę rozpoczynasz z Morathi w formie królowej aelven, możesz ją zmienić w każdej z twoich tur, podczas, gdy owa bohaterka będzię kumulowała obrażenia, może to spowodować niespodziewaną utratę kontroli – w dużej mierze na nieszczęścia twojego wroga. Producent na razie nie zdradza więcej szczegółów, ale zapewnia, że jest to idealny dowódca Twojej kolekcji.

Battletome! Wewnątrz znajdziesz historię aelves w Mortal Realms po schwytaniu Slaanesha, historię ucieczki Morathi i dojścia do władzy w Królestwie Cienia oraz dogłębne spojrzenie na to, jak działa kult Khaine’a. Polowanie po królestwach w poszukiwaniu krwi, by nakarmić ich morderczego boga – i samą Królową Cieni. Nie oszukujmy się, to brzmi naprawdę dobrze 😀

Istnieje również bogaty zestaw zasad opisujący życie Córek Khaine’a, oferując nowe sposoby budowania swojej armii pod sztandarami poszczególnych warowni, nowych jednostek, takich jak Melusai i Khinerai, zdolności, lojalności, zaklęć i wiele innych. Stare jednostki, takie jak Witch Aelves, są subtelnie modyfikowane, aby poprawić ich skuteczność, a inne, takie jak Cauldron of Blood i Bloodwrack Shrine, zostały całkiem zmodyfikowane, aby lepiej odzwierciedlić tajemniczą i ciemną moc ich patrona. Będziesz mógł wystawić pomnik Chainitów, który zwykle stoi na szczycie Świątyni jako oddzielna jednostka, reprezentująca żelazny Avatar Khaine’a. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem Córek Khaine, czy też jesteś nowicjuszem w Mortal Realms, który chce opanować pola bitwy, znajdziesz w tym battletomie coś dla siebie.

 

W drodze są też specjalne akcesoria dla Córek Khaine. Specjalne kości pozwalają Ci pokazać swoją przynależność oraz karty (warscroll’e) i kartonowe znaczniki.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne wieści nt. „Córeczek” 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*