Zaległe podsumowanie General’s War #12

UncleKyoshi/ Marzec 23, 2018/ General's War, Relacje, Turnieje/ 6 comments

Drodzy gracze. Z niemałym poślizgiem zapraszam Was na podsumowanie tego co wydarzyło się na ostatnim turnieju z serii General’s War oraz … kilka słów/przecieków co dalej!

Jak mawiał klasyk kina Alfred Hitchcock trzeba zacząć od trzęsienia ziemi a potem stopniowo podnosić napięcie. Tak też dokładnie zaczął się nasz turniej. Ucierpiał przy tym jeden z modeli armii Krasnoludów Chaosu. Jak się okazało nie ostatnia strata tego dnia, uszkodzeniu uległy jeszcze co najmniej dwa inne modele. Aż strach pomyśleć co będzie się działo na szczęśliwej edycji 13tej!

Ostatecznie rękawicę podjęło 12tu graczy oraz ja, jako rezerwa. Było kilka ciekawych armii, pojawiły się wreszcie armie Fyreslayers’ów! Pomalowane bardzo fajnie prezentują się na stole. Był Tzeench, był Nurgl i nowy Death. Kto wyszedł zwycięsko z tego starcia? Tym razem triumfował Adrian ze swoją mieszanką wybuchową Nurgla. Gratulacje! Ciężko zapracowane pierwsze miejsce. W poniższej tabeli kolejne miejsca oraz punktacja: hobbystyka/VP/KP

 Nasz Profesjonalny fotograf był zajęty rzucaniem kośćmi a ja ze względu na konieczność odśnieżania auta o 7mej rano nie zapakowałem aparatu. Uwieczniłem więc suszarką armie oraz kilka ciekawszych momentów z turnieju.

This slideshow requires JavaScript.

Dla zainteresowanych natomiast, tradycyjnie już, udostępniam folder z rozpiskami nadesłanymi przez graczy. Jeśli czegoś w folderze brakuje, lub jest nie zgodne z prawdą – dajcie znać.

I na koniec kilka słów organizacyjnych na przyszłość:

 • General’s War #13 – 28.04 Będziemy celować w zasady punktacji zbieżne do DMP, aby przetestować rozpiski.
 • 26-27.05 – DMP w Chorzowie. Kto jeszcze nie ma drużyny zgłaszajcie się, pomożemy Wam się podobierać i ruszajcie do boju!
 • General’s War: junior – w maju nie będziemy robić turnieju dla dużych chłopców, bo ich wysyłamy do Chorzowa. Wszystkich początkujących i młodocianych zapraszam natomiast do Merfolka na turniej AoS:Skirmish. Szczegóły na dniach będą na FB.

 

6 Comments

 1. W maju to tych juniorów po jednym do kazdego teamu zapakowac i wyslac do Chorzowa 😀

  1. Czas pokarze. Może kilku się skusi.

 2. Kiedy przestaniecie ustawiać turnieje.

  1. Huh?? Rozwiń proszę.

 3. Co mają zrobić gracze, którzy na DMP się nie wybierają? Czy organizatorom, którzy chca z jedynego warszawskiego turnieju zrobić sobie trening przed wazniejszym wydarzeniem beda przeszkadzały rozpiski klimatyczne, które oczywiście nie będą miarodajne pod kątem mistrzostw?

  1. Bez obaw. Każdy znajdzie coś dla siebie na GW.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*