General’s War #13 – podsumowanie

UncleKyoshi/ Maj 9, 2018/ General's War, Matched Play, Relacje, Turnieje/ 0 comments

Czas goni nieubłaganie. Kolejna edycja General’s War już za nami. Zgodnie z tradycją trzeba ją należycie podsumować. Co się wydarzyło? Kto grał, kto wygrał, kto miał najdzikszą rozpiskę? O tym i wiele więcej przeczytasz, zobaczysz, usłyszysz poniżej. 

(czasem spratańskie warunki nagrywania audio dawały się we znaki, za co przepraszamy :))

Zacznijmy od tego, kto grał. Jest to o tyle istotne, że w końcówce mieliśmy sporo zmian i rezygnacji, więc zamiast oczekiwanych 22 graczy finalnie zagrało 16. Wśród nich goście z Łodzi, Katowic a nawet Podkowy Leśnej! Wszyscy przybyli przygotowani do walki o główne podium i tytuł mistrza General’s War #13. Nie straszne im były spartańskie warunki w remontowanym budynku.

Tu nadmienię, że było to nasze pożegnanie ze starą salą. Kolejna edycja General’s War (ta pełnoprawna, a nie junior) będzie już rozgrywana w nowej sali na górze. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej mocno poprawią się warunki sanitarne. Ma powstać też aneksik kuchenny.

Wracając do samego turnieju i jego przebiegu. Pierwsze pary staraliśmy się ustawiać tak, aby gracze nie wpadali na swoich znajomych. Nie jest to łatwe, bo stała ekipa General’s War zna się dość dobrze, ale trochę zamieszaliśmy i chyba się udało. Dopiero ostatnia, trzecia runda była sparowana czysto po punktacji. W wielkim finale spotkał się Rafał (mistrz GW#10 z Pruszkowa) oraz Damian ze swoją armią Death. Zachęcam do sprawdzenia tej rozpiski, w której biega 90-ciu Dire Wolves. Ostatecznie zwyciężył Rafał i zgarnął pierwsze miejsce. Tym samym dołączył do grona nielicznych, którzy dwukrotnie zdobywali główne trofeum na naszym turnieju. (Łukasz)

Ostateczna tebela wyników:

 

 

Wszystkie Rozpiski oraz Zdjęcia.

Do zobaczenia na kolejnej edycji General’s War!

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*