Minął już rok!

Battlemaniak/ Maj 15, 2018/ Inne/ 3 comments

Tak, tak, tytuł nie kłamie, dzisiaj mija rok od premiery pierwszego postu na Battlemanii! 🙂
Jak to mawiał chiński mędrzec: „To wszystko działo się tak szybko”. Spokojnie, nie będę przynudzał statystykami 😉 Nie będzie to także typowy wpis o Age of Sigmar.

Wiele zmieniło się na polskiej scenie Age of Sigmar, turniejowej zwłaszcza, przez ten czas. Wydaje się, że turniej w Modlinie wcale nie był tak dawno temu. Przyszło nam się mierzyć i spotkać po raz pierwszy w licznym gronie. W spartańskich warunkach rozgrywaliśmy pierwszy ogólnopolski turniej, a obecnie za rogiem są pierwsze drużynowe mistrzostwa polski (i to z jakimi rozpiskami!). Serce się raduje kiedy widać, jak wielu osobom „chce się” organizować i rozwijać te, bądź co bądź, nie najłatwiejszą dziedzinę hobby.

Kiedy dokładnie rok temu dodawałem swój pierwszy post, miałem nadzieje, że do końca miesiąca przeczyta go chociaż 100 osób. 🙂
Kwestia odwiedzin, przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dało mi to ogromnego kopa do dalszego działania. Jednak nie same statystyki odwiedzin to jest to co motywuje. Przez ten szalony rok poznałem tak wiele życzliwych osób, które bezinteresownie wyciągały pomocna dłoń czy wychodziły z inicjatywą niosąc sztandar chęci rozwoju i popularyzacji naszego hobby.

 

A skoro o nich mowa to najserdeczniejsze podziękowania należą się Jankowi Janowskiemu, który jest nieocenionym wsparciem na co dzień. Janowi Mejorowi, który nie tylko wspiera w różnych tematach, ale także systematycznie popularyzuje scenę AoS organizując turnieje General’s War.
Dziękuję również, każdemu kto dołożył swoją cegiełkę w materiały, posty, relacje publikowane na łamach Battlemanii. Również Figurkowe Gry Bitewne, za współpracę i podjęcie wspólnych działań promujących AoS.

Odkąd zacząłem publikować, bardziej doceniam poświęcenie i wkład innych twórców w rozwój środowiska AoS w Polsce. Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować również Wojtkowi Pąchalskiemu (Well of Eternity) za motywacje, krzepiące słowa oraz za mega analityczne artykuły, nad którymi na pewno spędził wiele godzin.

 

Miniony rok mógłbym określić jako „pierwsze koty za płoty”. A Battlemania ani myśli się zatrzymywać 🙂 Kolejny rok przyniesie wiele nowości (jak sądzę), których sam się nie mogę doczekać.
Ogrom doświadczenia zebranego przez ten rok, na pewno będzie  procentował w kolejnych postach, podcastach czy materiałach wideo. Cały czas staram się szlifować wszelakie aspekty prowadzenia bloga, po to, abyście jeszcze chętniej wchodzili na publikowane tematy.

Jeśli miałbym życzyć sobie czegokolwiek to na pewno każdą dostępną armię w jakimkolwiek złożeniu 😀 (plastic crack! XD)

Do zobaczenia niebawem!
Battlemaniak

P.S. Podziękowania dla każdego kto poświecił swój czas dla rozwoju naszej społeczności, róbmy swoją robotę, której plony będziemy zbierać (jako fani Warhammera) przez kolejne lata!

 

 

 

3 Comments

  1. Gratulacje! Oby tak dalej

    1. Dzięki! Wszelkie starania dodane będą 😉

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*