Szturm – Przebudzenie

Battlemaniak/ Lipiec 17, 2018/ BattlemaniaTV, Kampania, Narrative Play, Relacje, Szturm/ 0 comments

Czołem! Jedno słowo – Szturm! Jesli brałeś udział w ostatnim wydarzeniu i jeszcze nie widziałeś relacji to film poniżej jest własnie dla Ciebie. Jesli nie miałeś jeszcze okazji brania udziału w Szturmie to poniższy film jest również dla Ciebie! Dodatkowo podsumowanie tego jak los pokierował bohaterów tego nieprzeciętnego wydarzenia. Poznaj historię i przyłacz się do kolejnego wydarzenia już we wrześniu!

W oczekiwaniu na pełne opowiadanie, skrót tego co wynikło ze zmagań:

Kirael, na swojej flance przyglądał się w zamyśleniu hordom obu armii, które stanęły naprzeciwko nich. Mimo swej wiary w potęgę oddziałów nieumarłych, czuł respekt, przed potęgą, która zamierzała ich pochłonąć. Dobrze wiedział, że w tej sytuacji są spisani na straty. Mają utrzymać Śmiertelnych jak najdłużej z dala od Nieumarłego Króla, który przeprowadzi rytuał. Ich życie, czy też nieżycie, nie miało znaczenia.
Jeśli uda mu się przeprowadzić to, co zaplanował, powrócą wszyscy, jeszcze bardziej potężni, niż przedtem. Ostatecznie… Czy można zabić nieumarłego?
Bębny zaryczały i zawyły rogi, a wielkie cielska obu przeciwnych armii ruszyły spokojnie w dół zbocza. Rozpoczynała się bitwa. Musieli wytrzymać tak długo, jak to było możliwe. Tego dnia wypiją wiele krwi. Z zadowoleniem spojrzał w chmury, formujące się nad jego armią. Przesłaniały słońce, dając tym samym wytchnienie jego wampirom.
Kłęby zaczynały przybierać kształty upiornych jeźdźców… Dziki Łów miał stanąć po ich stronie. Dobrze, bo Śmiertelni byli przesądni.
Zmarszczył brwi i rozciągnął usta w uśmiechu, który ukazał długie kły. Najwyraźniej obie armie nie były sojusznikami, skoro zaczęły manewrować przeciwko sobie. W tym była ich szansa.
– Wypuścić chmary nietoperzy. Niech zawładnie nimi strach!

 

To co może Cię zainteresowaćWywiad z Liczem.

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*