General’s War #16 – podsumowanie

UncleKyoshi/ Październik 3, 2018/ General's War, Turnieje/ 2 comments

General’s War #16 za nami, a kolejne edycje przed nami. Co się działo podczas pierwszego turnieju w nowej siedzibie klubu 29.IX? Zapraszam na podsumowanie.

Podsumowanie General’s War #16

Pod wieloma względami był to turniej wyjątkowy. Po raz pierwszy w nowej sali AdMechu. Po raz pierwszy z zasadami Realmów. Po raz pierwszy pełny wymóg pomalowanych armii. Po raz pierwszy ogłaszane były zasady scenariuszy na dzień przed turniejem. Po raz pierwszy zgłaszaliśmy turniej do Ligi.  Po raz pierwszy była nieparzysta liczba graczy. Nowy sponsor. Jak na turniej po przerwie wakacyjnej to sporo nowości.

Z opinii graczy wiem, że nie wszystkie te nowości się Wam podobały. Dlatego rezygnujemy z dwóch z tych pomysłów. Po pierwsze zasady scenariuszy udostępniamy od razu. Po drugie nie wymagamy 100% pomalowanych armii. Tylko takie armie będą jednak brały udział w głosowaniu na najładniej pomalowaną.

Jak przebiegł sam turniej od strony graczy? Zachęcam do komentarzy. Poniżej znajdziecie ostateczne wyniki oraz zdjęcia jakie popełniłem w trakcie turnieju moją suszarką

Rozpiski graczy.

Gratulacje dla Jacka, który nie dość, że zgarnął pierwsze miejsce, to zajął pierwsze miejsce w głosowaniu na najładniejszą armię.

Wyniki zostaną wprowadzone do bazy Polskiej Ligi Age of Sigmar. Można je sprawdzić tutaj.

Wybrane zdjęcia z turnieju:

This slideshow requires JavaScript.

2 Comments

  1. A gdzie rozpiski? 😀

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*