General’s War #17 – podsumowanie

UncleKyoshi/ Październik 25, 2018/ General's War, Matched Play, Turnieje/ 0 comments

W ostatnią sobotę na warszawskim Okęciu rozegraliśmy przed ostatni turniej z serii General’s War w tym roku. Zapraszam na krótką relację.

Zacznę od końca i nie małego, historycznego wydarzenia. Jak świat długi i szeroki nie znam bowiem innej damy, która skopała by tak tyłki Warhammerowym power gamerom. Dagmara, bo o niej mowa, wygrała wszystkie swoje potyczki. Zgarnęła nagrodę dla najładniej pomalowanej armii. Zdobyła maximum głosów na Best Play. I tym samym zapewniła sobie historyczne zwycięstwo z kompletem punktów. Brawo!

Nie sposób tu nie zacytować klasyka:

A teraz troszkę poważniej. Jest to naprawdę historyczna sprawa. Nie tylko w historii General’s War. Gratulacje dla Dagmary i oby tak dalej!

Od strony organizacyjnej z każdym turniejem staram się wprowadzać jakieś drobne nowości. Tym razem udało się przygotować komplet karty graczy i znacznie usprawniło to proces wprowadzania wyników. Mam nadzieję, że też pomogło samym graczom w liczeniu punktów. Jeśli macie jakieś sugestie jak można je udoskonalić to proszę o komentarze.

Nie zagrało opublikowanie wcześniej paringów – tu podziękowania dla Rafała, który szybko wyłapał, że coś tam nie gra. Z nieznanego mi powodu, w pół śnie, sparowałem graczy w zespołach a nie pomiędzy zespołami. Co się odwlecze … Kto się miał spotkać to się jednak spotkał w kolejnych rundach.

Po wielu Waszych komentarzach tym razem zrezygnowaliśmy z restrykcyjnego wymogu pomalowanej armii. Na czym sam skorzystałem przynosząc szaraki. Miałem pewne obawy, że trudno będzie w takiej sytuacji zrobić głosowanie na najładniejszą armię, ale nie zawiedliście. Połowa armii była pomalowana w 100% a jedna wybijała się swoich schematem i na tyle przyciągała uwagę, że zdobyła niemal wszystkie głosy. Mowa tu oczywiście o DoK Dagmary. Gratulacje raz jeszcze!

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w folderze: Zdjęcia.

A tak przedstawia się końcowa klasyfikacja na koniec turnieju:

 

Rakowe Rozpiski  z General’s War #17

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*