General’s War 2019/2020 series

UncleKyoshi/ Sierpień 1, 2019/ General's War, Matched Play, Turnieje/ 0 comments

Po ponad sześciu miesiącach przerwy General’s War powraca do korzeni – mistrzowskiej serii. Począwszy od sierpnia wracamy do tworzenia łącznej punktacji i wyboru najlepszego generała całej serii General’s War. Nasze motto – najlepszy gracz to ten, który potrafi się odnaleźć w każdych, najdziwniejszych warunkach!

Czas trwania:

08.2019 – 06.2020

Lokalizacje:

AdMech Club

Merfolk

Harmonogram:

  • 24.08.2019 –  GW#25 turniej Meeting Engagments (1k) w Merfolku
  • 28.09.2019 – GW#26 turniej na 2000 punktów Matched Play – 3 bitwy,realmy. Podczas pruszkowskiego festiwalu gier.
  • Październik 2019 – GW#27 – 2000 punktów Matched Play – 3 bitwy, bez zasad realmów. Admech w Warszawie
  • Listopad 2019 – GW#28 – 2×1000 punktów – 3 bitwy, z realmami. Admech w Warszawie
  • Grudzień 2019 – GW#29 turniej Meeting Engagments (1k) w Merfolku
  • Styczeń 2020 – GW#30 dwudniowy turniej łączący w sobie zarówno Meeting Engagments jak i 2000 Matched. 1 dzień – 4 bitwy w formacie Meeting Engagments, 2 dzień – dwie bitwy w formacie 2000 punktów Matched Play. Podczas pruszkowskiego festiwalu gier.

Informacje:

Zapraszamy na pierwszy sezon serii General’s War, który będzie odbywał się w terminie od 1.08.2019 – 1.06.2020. Sezon będzie składał się z regularnych turniejów w Warhammer Age of Sigmar. Turniej będą połączone wspólnym tłem fabularnym, które będzie zmieniało się zależnie od wydarzeń w świecie Age of Sigmar. Gracze przez cały sezon będą zdobywać punkty za udział w turniejach do klasyfikacji końcowej, która wyłoni 8 najlepszych graczy, którzy zagrają w specjalnym turnieju „Masters”. Dla zwycięzcy serii czeka wyjątkowa nagroda – bilet na wybrany przez siebie turniej eliminacyjny (Heat) do Grand Tournamentu w Warhammer World w UK.

Ponadto wprowadzamy element RPGowy do naszych gier – każdy zgłoszony bohater, któremu gracz nada imię, będzie zdobywał punkty za wykonanie określonych zadań. Na koniec serii model otrzyma szansę do przejścia do Sali wiecznej chwały … lub hańby. Zależy od indywidualnej postawy. Taki model nie musi być herosem, ale musi być wyraźnie odróżnialny od pozostałych!

Ranking ogólny, jak i wyniki poszczególnych wydarzeń z serii General’s War Series będą dostępne w aplikacji tabletop.to.

Wstęp fabularny:

Nagash zatrząsnął wszystkimi krainami Nowego Świata. Legiony umarłych pod wodzą Mortarchów ruszyły przeciwko wojskom Sigmara i kogokolwiek kto chciałby stanąć mu na drodze. Długo planował swój ruch aby odzyskać władzę na duszami, które należały się jemu. Za długo tolerował jak rosły armie Sigmara a Elfy kradły JEGO dusze. Postanowił podporządkować sobie wszystkie krainy – jedna po drugiej aż będzie wystarczająco silny aby zaatakować Azyr i dać nauczkę Sigmarowi. Nie przewidział jednego, że są siły dużo bardziej bezwzględne i równie potężne co Sigmar. Archaon od lat cierpliwie obserwował z Varanspire co robi Nagash, jego Gaunt Summonerzy zostali rozesłani po wszystkich krainach aby być jego oczami tam gdzie jego wzrok sam nie mógł dosięgnąć. Co więcej bandy wyznawców Chaosu z każdej ściągały licznie do jego Królestwa walcząc o jego względy, sławę i bogactwa dostarczając informacji z każdego Królestwa, gdyż nasiona Chaosu zostały zasiane w prawie każdym miejscu Królestw. Archaon potajemnie mobilizował siły aby zadać druzgocące uderzenie w pierwszej kolejności Nagashowi, który chyba nie zrozumiał że nie może rościć sobie praw i miejsca które należy do wybrańca wszystkich bogów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*