Sylvaneth 2.0 – podcast

Battlemaniak/ Sierpień 2, 2019/ BattlemaniaTV, Matched Play, Podcast, Recenzje, Wywiady/ 0 comments

Czołem!

Przed Tobą spora dawka wiedzy i błyskotliwych wniosków. To prawie dwie godziny, które potencjalnie mogą umilić Ci czas podczas malowania. Przy okazji dowiesz się wielu ciekawych rzeczy bowiem Łukasz i Piotrek mocno koncentrują się na tym jak teraz „wygląda” Sylvaneth:

Łukasz Krokos

Trzeci rok na scenie turniejowej głównie w Warszawie.

oraz

Piotr Kurkowski

również z Warszawy. Pierwsze występy turniejowe jeszcze w WFB. Uczestnik (z sukcesami) turniejów krajowych oraz międzynarodowych.

Obaj laureaci DMP 2019.

Poza polem bitwy łączy ich także miłość do Allarieli i jej dzieci. Czy nowy „Sylvan” to nowy FEC a może bardziej Skaveni, a może jednak rozczarowanie? Dwugodzinna dyskusja do malowania, zwłaszcza że jest co malować bo wyszły nowe modele lasów.

P.S. Jeśli jeszcze nie kupiłeś/aś lasów i nie masz co malować, gratisowo, obrysy nowych lasów w skali 1:1 A4 w pdf, tylko ściągać, drukować i wycinać, do dzieła „zieloni” generałowie! – newSylvanetForestTemplate <—-Kliknij tutaj, aby pobrać.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*